Jak przedstawiać siebie jako projektanta mody

Jestem również nader podekscytowany, ażeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak dobrze się bawi się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to niewątpliwie kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że istnieje toż bardzo istotne dla każdego procesu twórczego, ażeby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co więc jest niewątpliwie kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem niezmiernie optymistycznym facetem. Jestem miłośnikiem sztuki, która uważa, że jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. Więc jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, a jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Be the first to comment on "Jak przedstawiać siebie jako projektanta mody"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*