Jak olej konopny jest w stanie pomóc w zapaleniu stawów

Jak olej z nasion konopi może pomóc w zapaleniu stawów

Istnieje obecnie ogromny problem związany z wielką liczbą osób chorych na zapalenie stawów w wielu formach. Mówi się, że ponad połowa populacji tego kraju, która jest ponad 60 lat, jest na osteo lub reumatoidalne zapalenie stawów.

Czym tak są obie formy choroby, nie będę się tutaj zagłębiał, dlatego jest toż długi i złożony temat. Ale zapalenie stawów jest formą zapalenia, której medycyna głównego nurtu nie jest w stanie rozwiązać.

Oba są spowodowane przez to, co nazywam żwirem kostno-chrzęstnym, kawałkami kości i chrząstki, które mieszkają w stawach po tym, jak organizm zaczął się degenerować, ocierając stawy przy każdym ruchu. Ten żwir ociera się o końce nerwów, powodując ból, a jednocześnie powodując większe uszkodzenia, albowiem żwir nadal ściera więcej kości i chrząstek. Innymi słowy, błędne koło, którego współczesna medycyna nie jest w stanie rozwiązać.

Ale są sposoby w dziedzinie alternatywnych środków zaradczych, które mogą i wiem o wielu przypadkach, jakie stanowiły w stanie przerwać ten krąg.

Zalecam, aby codzienna kapsułka z olejem konopnym lub płynny płyn, jaki jest dosyć smaczny i wolno go usunąć z łyżki, należy traktować jako długoterminowy. Olej z konopi pochodzi z nasion konopi. 

Przyjmowanie wysokiej jakości oleju konopnego jest dla organizmu tym samym, co wlewanie oleju do silnika samochodu. Smaruje system. Konopie są wyjątkowe z prawie idealnie zbilansowanym profilem Omega 3, 6 i 9, żeby dopasować się do wymagań organizmu.

Jako wyjątkowy wśród zwykłych olejów z nasion, zawiera też GLA (kwas gamma-linolenowy), a jeszcze bardziej wyjątkowo podnosi poziom GLA w krążeniu.

Badania GLA (kwas gamma-linolenowy) na całym świecie wykazały, że olej konopny (podobnie jak wszystkie niezbędne kwasy tłuszczowe) zwiększa naturalną zdolność organizmu do leczenia, a także wzmacnia nasz układ odpornościowy. Niezbędne kwasy tłuszczowe zawarte w konopiach są znane ze swojej zdolności do poprawy wzrostu komórek i funkcji narządów, witalności i stanu psychicznego.

Obszerne badania wykazały, iż mnóstwo powszechnych chorób (takich jak wyprysk, zapalenie stawów oraz mnóstwo innych problemów) jest związanych z niedoborami lub zaburzeniami równowagi określonych kwasów tłuszczowych, w szczególności Omega 3, 6 i 9. Nasiona rośliny cannabis sativa, nasiona konopi (nie roślina lecznicza!) zawiera wszelkie niezbędne aminokwasy i niezbędne kwasy tłuszczowe konieczne do utrzymania zdrowego życia człowieka. Żadne inne pojedyncze źródło roślinne nie zawiera niezbędnych aminokwasów w tak łatwo przyswajalnej formie, ani niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w proporcjach spełniających ludzkie potrzeby żywieniowe.

Jego charakterystyczny orzechowy smak sprawia, iż ​​idealnie nadaje się do sosów sałatkowych, dipów itp., Jako dodatek do wszystkich warzyw lub bezpośrednio jako suplement diety.

Olej konopny jest zdrowy dla wegetarian i wegan.

olejkonopny3.pl http://olejkonopny3.pl/category/olej-konopny-3/

Be the first to comment on "Jak olej konopny jest w stanie pomóc w zapaleniu stawów"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*