Błędy zdrowotne kobiet

Kobiety robią wiele, żeby wyglądać młodziej i szczuplej na zewnątrz, a co z tym, co poprawia stan zdrowia w środku? Dobrze wyglądający w twojej trumnie niewiele ci pomoże! Zarówno mężczyźni, jak również kobiety muszą lepiej się odżywiać, regularnie ćwiczyć a nie bać się szybkiej opieki zdrowotnej. W końcu to kwestia życia lub śmierci.

Nie wyłącznie mężczyźni popełniają błędy zdrowotne. Kobiety cały czas biegną do lekarza. Niemniej jednak eksperci twierdzą, że panie mają predyspozycję do zajmowania się resztą rodziny, zanim zajmą się sobą. Kobiety – naprawdę dobrze radzisz sobie z opieką nad innymi, ale rzadko jesteś najlepszym sędzią o swym zdrowiu.

Zobacz:Skleroterapia Wrocław

Może możesz zwrócić się do tych typowych błędów zdrowotnych popełnianych przez kobiety:

* Pomijać śniadanie. Potrzebujesz tego do działania, stąd nie wyskakujesz w porze lunchu.

* Brak samodzielnego badania piersi. Wizyta u ginekologa raz w roku jest kluczowa.

* Noszenie perfum na słońcu. Może to zrobić reakcję chemiczną prowadzącą do wysypki.

* Brak rutynowych badań krwi. Istotne, żeby sprawdzić, lub nie ma cukrzycy. Testy tarczycy i badania przesiewowe cholesterolu też powinny być częścią rutynowego badania krwi.

* Skrzyżowanie nóg w kolanach. Że to ograniczać przepływ krwi i powodować żylaki. Lepiej być ze stopami płasko na ziemi.

* Używanie zbyt wielu kobiecych sprayów. Przewlekły zapach że być oznaką problemów z tarczycą, cukrzycy typu 2 lub niedoboru estrogenu.

* Myślenie, że nie możesz wejść w ciążę po 40 roku życia. Nawet w czasie menopauzy możesz.

* Nie rozpoznawanie zawału serca, gdy go odczuwają. Objawy mogą być wyczerpujące, zmęczenie i senność, a nawet zgaga lub niestrawność.

* Palenie. Powoduje choroby serca, raka, nie wspominając o zmarszczkach.

Be the first to comment on "Błędy zdrowotne kobiet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*